ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

18.02.2019

НКЦПФР авторизувала АРІФРУ як уповноваженого провайдера інформаційних послуг з оприлюднення фінансової звітності та інформації

Шановні члени Асоціації «УФТ»!

Повідомляємо, що 15 лютого на засіданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку було прийнято рішення про включення до Реєстру осіб, уповноважених надавати інформаційні послуги на фондовому ринку Державної установи «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» (далі – АРІФРУ).

Таке рішення регулятор ухвалив після перевірки документації, відповідності програмно-технічного комплексу заявника вимогам нормативно-правових актів, та технічного тестування системи.

На сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку зазначено, що відтепер публічні акціонерні товариства, емітенти цінних паперів, суспільно важливі підприємства повинні оприлюднювати фінансову інформацію й передавати регулятору звітність за допомогою авторизованого провайдера, який забезпечить захист інформації на сучасному рівні та рівний доступ до неї зацікавлених осіб.

Також за інформацією Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку до 1 березня 2019 року канали передавання фінансової інформації, які функціонують на цей момент, залишаються чинними для забезпечення безперебійності в здачі звітності учасниками ринку.

У свою чергу АРІФРУ зазначає, що вона розробила програмний комплекс, який дозволить учасникам ринку оприлюднювати регульовану інформацію у Загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та подавати електронну звітність та/або адміністративні дані до НКЦПФР відповідно до встановлених вимог. Зробити це можна буде через Особистий кабінет, розміщений на сайті smida.gov.ua.

Договір публічної оферти з АРІФРУ розміщений за посиланням: https://smida.gov.ua/support/participants/dogovir_oferta.

Порядок оприлюднення регульованої інформації від імені учасників фондового ринку та подання звітності та/або адміністративних даних АРІФРУ до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку розміщений за посиланням: https://smida.gov.ua/support/participants/cabinet_porjadok.

З тарифами на послуги АРІФРУ можна ознайомитись за посиланням: https://smida.gov.ua/services.

Крім цього, за АРІФРУ, як уповноваженою особою, зберігаються функції зберігання та відображення в загальнодоступній інформаційній базі даних про ринок цінних паперів інформації, передбаченої:
- частиною 10 статті 17 та  частиною 3 статті 23 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок»;
- частиною 7 статті 37 та частиною 1 статті 75 Закону України «Про інститути спільного інвестування».

З повагою, Асоціація «УФТ».


Останні новини
11.05.2019 р.
11.05.2019 р.
10.05.2019 р.
10.05.2019 р.
10.05.2019 р.
07.05.2019 р.
06.05.2019 р.
02.05.2019 р.
26.04.2019 р.
25.04.2019 р.