ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

19.03.2020

Як запровадження карантину через поширення COVID-19 вплине на діяльність професійних учасників фондового ринку


Шановні члени Асоціації "УФТ"!

Доводимо до Вашого відома рекомендації НКЦПФР на період дії карантину.

Професійні учасники фондового ринку повинні враховувати в своїй діяльності запроваджені з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) обмежувальні заходи (карантин). Зокрема, на період дії карантину рекомендовано за можливості забезпечити дистанційне виконання обов’язків працівниками. За умови зміни на цей період режиму роботи професійного учасника (графіку обслуговування ним фізичних та юридичних осіб) необхідно відобразити цю інформацію на вебсайті.

У разі здійснення професійним учасником діяльності в період дії карантину, подання ним адміністративних даних/інформації до НКЦПФР відбувається у встановлені нормативно-правовими актами строки.

У разі неможливості здійснювати професійну діяльність через обставини, передбачені Закон України №530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», що в тому числі призводить до неможливості подання професійним учасником адміністративних даних/інформації, строки подання можуть бути подовжені у відповідності до визначеної законом процедури.

На період карантину НКЦПФР призупиняє проведення планових перевірок професійних учасників, передбачених Річним планом здійснення заходів державного нагляду (контролю) НКЦПФР на 2020 рік

До завершення дії карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних послуг та строків надання цих послуг, визначених законодавством. Строки їх надання будуть продовжені з урахуванням часу, протягом якого триватиме карантин.

Нагадаємо, 17 березня 2020 року Президент України підписав Закон України №530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Ознайомитися можно за посиланням https://www.nssmc.gov.ua/iak-zaprovadzhennia-karantynu-cherez-poshyrennia-covid-19-vplyne-na-diialnist-profesiinykh-uchasnykiv-fondovoho-rynku/

З повагою, Асоціація "УФТ".