ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

Шановні колеги ! Як ви знаєте, 12 жовтня 2013 р. вступає в дію ЗУ «Про депозитарну систему України», який анулює ліцензії на провадження діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів. Як наслідок, профільна СРО, яка наразі об'єднує учасників депозитарної системи - зберігачів та реєстраторів, буде мати в своїх лавах тільки зберігачів (депозитарні установи), які одночасно є торговцями цінними паперами та є членами Асоціації «Українські фондові торговці».

Таким чином, отримуємо подвійне членство в асоціаціях, які регулюють суміжні види діяльності на фондовому ринку. В той же час загально відомо, що торговців цінними паперами значно більше, ніж зберігачів ( депозитарних установ).

На нашу думку, протиставлення взаємозалежних видів діяльності не дасть позитивного результату. Тому Асоціація «УФТ» пропонує знайти шляхи конструктивного та логічного вирішення питання. Запрошуємо всіх до участі в опитуванні та висловлюванні своїх думок з цього приводу.


1
Чи вважаєте ви доцільним отримання Асоціацією "УФТ" статусу СРО з депозитарної діяльності? Чи прискорить це процес оптимізації кількості СРО?