ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

Рішення Комітету з питань обліку та оподаткування

12 лютого 2016 р.
12  лютого 2016 р. Комітет з обліку та оподаткування АУФТ затвердив позицію питання щодо відображення сум дооцінок/уцінок цінних паперів у складі фінансового результату (прибутку/збитку) до оподаткування, починаючи з 01.01.2015 року, згідно норм Податкового кодексу України.


1 грудня 2015 р.
Комітет з обліку та оподаткування АУФТ затвердив позицію щодо проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду контролюючими органами», а саме: проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду контролюючими органами» не потребує змін та доповнень.


24 липня 2015 р.
Комітет з обліку та оподаткування АУФТ затвердив позицію щодо застосування окремих норм Податкового кодексу України за операціями з цінними паперами (визначення справедливої вартості цінних паперів)


14 квітня 2015 р.
Комітетом АУФТ затверджено позицію щодо проекту Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків


16 березня 2015 р.
Затверджено позицію Комітету з питань обліку та оподаткування щодо проекту наказу Мінфіну «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції відносно заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи»


27 лютого 2015 р.

levitra price us

price of levitra
Позиція Комітету з питань обліку та оподаткування Асоціації "УФТ" щодо особливостей бухгалтерського та податкового обліку операцій дооцінки та уцінки цінних паперів


12 лютого 2015 р.

weed lexapro withdrawal

lexapro and weed anxiety
Позиція Комітету з питань обліку та оподаткування Асоціації "УФТ" щодо особливостей оподаткування доходів ІСІ у період з 03.08.2014 р. по 31.12.2014 р.


5 грудня 2014 р.
05 грудня 2014 р. відбулося засідання Комітету з питань обліку та оподаткування Асоціації "УФТ"