ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

27.03.2014

Засідання Дисциплінарного комітету Асоціації "УФТ"

Шановні члени Асоціації «УФТ».

18 березня 2014 року відбулося засідання Дисциплінарного комітету Асоціації «УФТ», на якому було розглянуто справи відносно членів Асоціації, які не виконують вимоги Правил Асоціації «УФТ» в частині пп. 4.3.3., 4.3.7., 4.3.10. п. 4.3. розділу 4 Положення про членство в Асоціації «УФТ», пп. 6.7.3., 6.7.7., 6.7.10. п. 6.7. розділу 6 Статуту Асоціації «УФТ» (обов’язок своєчасно та в повному обсязі сплачувати членські внески, своєчасно та в повному обсязі надавати звітність, документи та інформацію щодо своєї професійної діяльності на ринку цінних паперів, передбачену Правилами Асоціації «УФТ»).

За результатами розгляду справ було одноголосно прийнято рішення закрити справи відносно членів Асоціації, які усунули порушення.

До членів Асоціації «УФТ», які порушення не усунули або усунули частково, членами Дисциплінарного комітету прийнято рішення про застосування відповідних заходів дисциплінарного впливу, а саме: письмове попередження або письмове попередження з оприлюдненням.

В установлені Дисциплінарним кодексом Асоціації «УФТ» строки, усім членам Асоціації були надіслані копії дисциплінарних рішень.

З повагою, апарат Асоціації «УФТ».