ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

02.10.2014

Про результати звернення Асоціації «УФТ» до НКЦПФР щодо розрахунку показників продуктивності торговців цінними паперами.

До уваги Членів Асоціації «Українські Фондові Торговці».

Повідомляємо Вам, що на початку вересня поточного року Асоціація «Українські Фондові Торговці» (далі – Асоціація «УФТ) на вимогу членів Асоціації «УФТ» звернулась до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР) з Листом вих. № 08/1-405 від 02.09.2014 року, та запропонувала останній розглянути наступні шляхи вирішення проблемного питання щодо розрахунку показників продуктивності торговців цінними паперами.

Нагадуємо, що шляхами вирішення вищевказаного проблемного питання Асоціація «УФТ» запропонувала НКЦПФР:
1. Внести зміни до «Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами», затвердженого Рішенням НКЦПФР від 25.12.2012 р. № 1900 в частині підходу до розрахунку показників ліквідності та переглянути нормативні значення показників продуктивності;
2. НКЦПФР розглянути можливість не застосовувати до торговців цінними папера заходи впливу та норми «Положення про систему нагляду за дотриманням професійними учасниками фондового ринку пруденційних нормативів у їх діяльності та внесення змін до нормативно-правових актів щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку», що затверджене Рішенням НКЦПФР від 03.06.2014 р. № 731 до внесення змін до «Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами», затвердженого Рішенням НКЦПФР від 25.12.2012 р. № 1900.
За результатом розгляду такого звернення, 26 вересня Асоціація «УФТ» отримала відповідь від НКЦПФР.

Надаємо для ознайомлення відповідь НКЦПФР вих. №17/01/17809/НК від 25.09.2014 року.

З повагою, Асоціація «УФТ».