ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

05.12.2014

albuterol otc equivalent

over the counter albuterol inhaler walgreens
05 грудня 2014 р. відбулося засідання Комітету з питань обліку та оподаткування Асоціації "УФТ"


Шановні члени Асоціації «УФТ»!

 Повідомляємо, що 05 грудня 2014 року відбулося засідання Комітету з  питань обліку та оподаткування  Асоціації "УФТ".
 
На засіданні були узгоджені позиції членів комітету та фахівців Асоціації «УФТ» щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій з облігаціями у емітента та інвестора, що наведені у розділі «Матеріали до засідання» http://aust.com.ua/RobMaterialsNalog.aspx . Незважаючи на те, що порядок оподаткування боргових цінних паперів застосовується з 2013 р., у торговців цінними паперами виникають практичні питання, які потребують висловлення єдиної позиції. 
 
Крім того, Комітетом з питань обліку та оподаткування  Асоціації "УФТ" розглянутий  проект наказу Державної фіскальної служби України «Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо окремих питань відображення в податковому обліку з податку на прибуток підприємств операцій з цінними паперами» (далі - проект наказу), розроблений та 31.10.2014 р. оприлюднений на офіційному сайті Державної фіскальної служби України. Цей проект наказу підготовлено у зв’язку з внесенням змін до Закону України від 06.12.2012 р. №5519-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів», яким змінено порядок оподаткування податком на прибуток операцій з цінними паперами у п.153.8 ст.153 Податкового кодексу України. У проекті наказу Державної фіскальної служби України наведено приклад оподаткування операції з придбання та продажу боргового цінного паперу.  
 
Комітетом також підтримана позиція фахівців Асоціації «УФТ» щодо доцільності доповнення вищезазначеної узагальнюючої податкової консультації випадком, коли умови угоди не дають права сторонам договору визнавати дохід у вигляді відсотків за борговим цінним папером, а саме відсутня договірна умова про сплату нарахованих за умовами проспекту емісії відсотків, оскільки  приклад, наведений у Проекті наказу Державної фіскальної служби України є лише одним з можливих варіантів операцій (у прикладі наведено розподіл загальної суми за договором на складові вартості облігації, але не зазначено, визначений такий розподіл у договорі чи ні).

 З повагою,
 Голова Комітету з  питань обліку та оподаткування  Асоціації "УФТ".