ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

16.03.2015

18 березня 2015 року відбудеться засідання Комітету з торгової діяльності.

05 березня 2015 року Національна Комісія з цінних паперів та фондового ринку (далі - НКЦПФР) на своєму офіційному сайті опублікувала Рішення від 03 березня 2015 року №282 "Рекомендації щодо запобігання порушень прав інвесторів та вжиття заходів з уникнення ризиків при провадженні професійної діяльності на території проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованій території" (далі - Рекомендації).

На підставі Рекомендацій, НКЦПФР буде сформований Перелік учасників фондового ринку із зони проведення антитерористичної операції (далі - АТО) та тимчасово окупованої території, на яких поширюватиметься дія цього документу щодо рекомендацій тимчасово або постійно змінити місцезнаходження. Зазначений Перелік учасників фондового ринку (далі - Перелік) має бути відкритим та доступним для ознайомлення усім зацікавленим особам. Передбачено, що такий Перелік Комісія після прийняття відповідного рішення має опублікувати на власному офіційному сайті та в офіційних друкованих виданнях.

Виходячи із наведеного вище, на своєму засіданні Комітет розгляне матеріали, розміщені на сторінці http://www.aust.com.ua/RobMaterials.aspx  та сформує свою позицію  відносно  Рішення НКЦПФР від 03 березня 2015 року №282 "Рекомендації щодо запобігання порушень прав інвесторів та вжиття заходів з уникнення ризиків при провадженні професійної діяльності на території проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованій території".

З повагою,
Асоціація «Українські фондові торговці»