ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

14.04.2015

Комітетом АУФТ затверджено позицію щодо проекту Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків

Шановні члени Асоціації «УФТ».

На засіданні Комітету з питань обліку та оподаткування, що відбулося 14 квітня 2015 року, затверджено позицію щодо проекту Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків. На думку членів Комітету документ зауважень та пропозицій не потребує.

З метою максимального охоплення зацікавлених осіб та надання до Асоціації окремої думки щодо проекту наказу Мінфіну апарату Асоціації доручено у термін до 20.04.2015 р. здійснити розсилку на електронні адреси членів Асоціації проекту наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків».

Члени Асоціації для надання пропозицій та коменторів до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків можуть скористатись окремою формою, яку необхідно надіслати на електронну адресу info@aust.com.ua.

Отримані зауваження та пропозиції до проекту наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків» розглянути на наступному засіданні Комітету.

З повагою, апарат Асоціації «УФТ».