ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

24.04.2015

24 квітня відбулось перше засідання Комітету з депозитарної діяльності Асоціації "УФТ"

Шановні члени Асоціації «УФТ»!

Сьогодні, 24 квітня 2015 року, відбулося засідання Комітету з депозитарної діяльності Асоціації "УФТ".

Відкрила засідання Президент Асоціації "УФТ" Ревіло Єлізавета, яка представила всіх учасників засідання та оголосила питання, які планується розглянути. Далі слово було надано Голові Ради Асоціації "УФТ" Сергію Антонову.

Сергій Антонов від імені Ради Асоціації запропонував обрати Головою Комітету з депозитарної діяльності Ульянова Володимира Георгійовича.

"Кращого кандидата ніж Володимир Ульянов на цю посаду важко навіть уявити. Це відома постать на фондовому ринку, людина, яка багато років працює у депозитарній системі України, є радником Голови НКЦПФР, знайома з усіма нюансами та відома усім учасниками ринку", - сказав Голова Ради Асоціації "УФТ" Сергій Антонов.

Усі члени Комітету одноголосно підтримали пропозицію Сергія Антонова та затвердили на посаді Голови Комітету Ульянова Володимира Георгійовича.

Наступним питанням порядку денного стало обговорення Плану роботи Комітету з депозитарної діяльності на 2015 рік.
Учасники засідання обговорили питання підвищення захисту прав інвесторів у системі депозитарного обліку цінних паперів, необхідності розробки концепції депозитарної системи та обліку цінних паперів, внесення змін до діючої нормативної бази НКЦПФР з окремих практичних питань, що виникають у депозитарній діяльності, у тому числі щодо визначення понять "резидент/нерезидент" та єдиних довідників.

Не залишились без уваги питання програмного забезпечення, що існує на ринку депозитарної діяльності та проблеми, які виникають під час його використання, а також шляхи вирішення питань з так званими "мертвими душами".

Члени Комітету дійшли висновку, що охопити заздалегідь усі питання у Плані роботи Комітету на 2015 не має можливості, тому План роботи буде існувати у динамічній формі, а отже усі бажаючі члени Асоціації можуть пропонувати свої питання до розгляду на засіданнях Комітету.

Після тривалого обговорення, під головуванням пана Ульянова, було затверджено План роботи Комітету на 2015 рік.

Ознайомитись з Планом роботи Комітету можна за посиланням http://aust.com.ua/AboutKomitetDep.aspx

Члени Комітету домовились провести наступне засідання найближчим часом.

Слідкуйте за роботою Комітету з депозитарної діяльності на сторінці Комітету  http://www.aust.com.ua/RobMaterialsDep.aspx

З повагою, Асоціація "УФТ"