ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

04.09.2015

Комітет з торгової діяльності АУФТ розглянув та затвердив пропозиції АУФТ до проекту ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації стандартів IOSCO та виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом в частині протидії зловживанням на фондовому ринку

Шановні члени Асоціації!

Повідомляємо, що 03.09.2015 відбулось засідання Комітету з торгової діяльності Асоціації, на якому було розглянуто проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації стандартів IOSCO та виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом в частині протидії зловживанням на фондовому ринку" та обговорено пропозиції та зауваження апарату Асоціації до нього.

Нагадаємо, що 31 липня 2015 року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (далі - НКЦПФР) оприлюднила на своєму офіційному сайті проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації стандартів IOSCO та виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом в частині протидії зловживанням на фондовому ринку". (проект розташований за посиланням http://www.nssmc.gov.ua/law/19495).

З матеріалами, які розглядались на засіданні Комітету, Ви маєте можливість ознайомитись на сторінці http://www.aust.com.ua/RobMaterials.aspx Засідання Комітету від 03.09.2015 р.

За результатами обговорення Комітет з торгової діяльності затвердив пропозиції Асоціації до зазначеного вище проекту Закону України для наступного їх подання до НКЦПФР.

З рішеннями Комітету з торговою діяльності Ви маєте можливість ознайомитись на сторінці http://www.aust.com.ua/KomitetPropositions.aspx

З повагою, Асоціація.