ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

01.12.2015

Комітет з обліку та оподаткування АУФТ затвердив позицію щодо проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду контролюючими органами», а саме: проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду контролюючими органами» не потребує змін та доповнень.

Шановні члени Асоціації!

Повідомляємо, що 1 грудня 2015 року Комітет з обліку та оподаткування Асоціації "УФТ" (далі - Комітет) провів обговорення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду контролюючими органами».

Суттєвих змін проект наказу не передбачає. Зауважено про подачу скарги в письмовій формі. Збережено строки, порядок подання, оформлення скарг. Підвідомчість розгляду скарг залишилась без змін – дворівнева, але 2 рівнем встановлено центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи у зв’язку із реорганізацією Міністерства доходів і зборів України та утворенням Державної фіскальної служби України, яка є його правонаступником.

За результатом обговорення Комітетом висловлено позицію: проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду контролюючими органами» не потребує змін та доповнень


З повагою, Асоціація.