ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

14.02.2017

Формування нового складу комітету з депозитарної діяльності АУФТ

З 16.02.2017 року буде оголошено про формування нового складу комітету з депозитарної діяльності АУФТ у зв'язку із закінченням терміну повноважень попереднього складу. Термін висування кандидатів триватиме з 16.02.2017 до 28.02.2017 року.
Правом висування кандидатів до складу  комітету з депозитарної діяльності АУФТ володіють члени АУФТ, Голова та члени Ради АУФТ, Президент АУФТ, НДУ, НБУ, НКЦПФР. Члени комітету повинні мати відповідну кваліфікацію, знання та фаховий рівень, необхідні для розгляду питань, віднесених до компетенції комітету. З положенням про  комітет можна ознайомитись за посиланням http://aust.com.ua/AboutKomitetDep.aspx
Особи, що мають право висувати кандидатів до складу Комітету, мають представити до апарату АУФТ заяву, підписаною уповноваженою особою та резюме кандидата.
До складу комітету увійдуть 7 осіб, враховуючи голову комітету, не менше половини членів комітету мають бути представниками членів АУФТ.
Оголошення з формами заяви та резюме буде розмішене на сайті та надіслано членам АУФТ на електронні адреси  16.02.2017 року.