ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

26.05.2017

Згідно протоколу Засідання Ради Асоціації від 26.05.2017 року, затверджено склад Комітету з торгової діяльності Асоціації «УФТ» у кількості 7 осіб.

До складу Комітету з торгової діяльності Асоціації «УФТ» увійшли:
1. Яшкін Геннадій Володимирович (представник члена Асоціації, генеральний Директор ТОВ  «ФІНАНСОВА КОМПАНІ - ОБЕРІГ»).
2. Дмітрієв Антон Олексійович (представник члена Асоціації, начальник відділу торгівлі ПАТ «ІНГ Банк Україна»).
3. Шишков Станіслав Євгенійович (представник професійного учасника ринку цінних паперів,  директор ПАТ «ФБ «Перспектива»).
4.  Базилевич Оксана Миколаївна (представник члена Асоціації, директор ТОВ "ФК "Фінекс-Україна").
5. Зосенко Роман Федорович (представник члена Асоціації, спеціаліст відділу зберігання активів ІСІ ТОВ "ФК "КУБ").
6. Ор`єва Юлія Олегівна (представник члена Асоціації, провідний фахівець відділу торгівлі цінними паперами ПрАТ «МТ»).
7. Герченко Тетяна Миколаївна (представник професійного учасника ринку цінних паперів,  директор ПрАТ «КУА «Академія Інвестментс»).
На першому засіданні Комітету з торгової діяльності планується обрати Секретарем Комітет з торгової діяльності Крюкову Юлію Ярославівну.
Згідно Положення про Комітет з торгової діяльності Асоціації «УФТ», члени комітету мають обрати голову комітету та затвердити план роботи Комітету на 2017 рік.
Голова Ради Асоціації, пропонує обрати Головою Комітету з торгової діяльності Асоціації «УФТ» Базилевич Оксану Миколаївну. Оксана Миколаївна є досвідченим спеціалістом у професійній діяльності, неодноразово приймала участь у роботі Комітету з торгової діяльності, тому має, досвід відповідної роботи. Заступником Голови Комітету пропонується обрати Ор`єва Юлія Олегівна, яка буде здійснювати організацію роботи Комітету на час відсутності Голови Комітету.