ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

20.02.2020

З квітня 2020 року плату за використання та абонентське обслуговування  програмного продукту Асоціації  BIT eReport  буде збільшено.

Шановні члени АУФТ!

Асоціація повідомляє, що з 01.04.2020 року плату за використання та абонентське обслуговування  програмного продукту Асоціації  BIT eReport  буде встановлено у розмірі 3800,0 грн. на рік (950 грн. за квартал) без ПДВ. Ліцензійний договір приєднання  у новій редакції буде оприлюднений на офіційному сайті АУФТ не пізніше 01.03.2020 р.

Збільшення розміру плати викликане цілком об’єктивними причинами, а саме різким дефіцитом фінансування для обслуговування та подальшого розвитку BIT eReport.
Поліпшення BIT eReport та додавання окремих функцій, що враховують особливості роботи користувачів, може здійснюватися на підставі окремих договорів, укладених з Асоціацією або з розробником за згодою Асоціації.

Крім того, Асоціація продовжує збір, аналіз та врахування в роботі з розробником, зауваження та пропозиції щодо роботи BIT eReport, які надаються користувачами протягом всього часу обслуговування. За результатами узагальнення зауважень та пропозицій, розробнику надаються технічні завдання на здійснення найбільш витребуваних поліпшень.

Такі поліпшення будуть і надалі проводитися та включатися у оновлення ПЗ в межах абонплати.

З повагою, Асоціація "УФТ".