ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

14.07.2020

Щодо надання професійними учасниками фондового ринку інформації про спеціалізовані програмні продукти до НКЦПФР

Шановні члени Асоціації УФТ!

Асоціація «Українські Фондові Торговці» пропонує програмне забезпечення BITeZvitSoft для формування інформації щодо спеціалізованих програмних продуктів, які створено для використання на фондовому ринку та/або які використовуються учасниками фондового ринку при здійсненні професійної діяльності.

BITeZvitSoft є безкоштовним та розміщений для скачування на сайті Асоціації за посиланням http://auft.com.ua. Скористатися ним можна шляхом надсилання замовлення про формування персонального коду (ключа) на електронну адресу Асоціації info@aust.com.uа. Бланк замовлення у Додатку 1.

BITeZvitSoft створено ТОВ «БІТ Продакшн» на замовлення Асоціації з метою сприяння реалізації обов’язків часників фондового ринку щодо надання інформації відповідно до вимог рішення НКЦПФР від 29.04.2020 №211 «Про внесення змін до Порядку ведення обліку програмних продуктів на фондовому ринку», зареєстроване в Міністерстві юстиції України 17.06.2020 за №538/34821, що набрало чинності 03.07.2020 р.

Вказаний порядок регламентує склад та терміни надання звітності. Інформація має бути надана до 01.08.2020 року, подальше надання інформації здійснюється по факту змін, що відбуватимуться у характеристиках СПП.

Опис розділів та схем XML файлів електронної форми інформації до Порядку ведення обліку програмних продуктів на фондовому ринку затверджений наказом голови Комісії від 02.07.2020 №76 «Щодо затвердження Опису розділів та схем ХМL файлів електронної форми інформації про програмний продукт відповідно до Порядку ведення обліку програмних продуктів на фондовому ринку».

ТОВ «БІТ Продакшн» є розробником спеціалізованих програмних продуктів (далі - СПП) для фондового ринку з яким вже багато років співпрацює Асоціація. За сприяння Асоціації та її партнерів, учасники фондового ринку користуються низькою СПП, інформація про які доводиться Асоціацією, в т.ч. з метою відображення її у інформації професійних учасників:

№ з/п

Назва ПО

Призначення

Користувачі

1

BIT eReport

Формування адміністративних даних торговця цінними паперами та інших облікових реєстрів

ТЦП

2

BIT eAsset

Автоматизація професійної діяльності компанії з управління активами для супроводу ІСІ в управлінській частині, документообігу та надання адміністративних даних до НКЦПФР.

КУА

3

BIT eTrade Mail

Організація електронного документообігу між учасниками фондового ринку

Юридичні та фізичні особи

4

Торговий термінал BIT eTrade для торгів на ПрАТ «Фондова біржа «Перспектива», складова ПТК "Система електронних торгів" (ЕТС Біржі)"

Участь в біржових торгах на ПрАТ «Фондова біржа «Перспектива»

ТЦП

За замовленням про користування BITeZvitSoft, Асоціація надасть інструкцію користувача та персональним ключ доступу до BITeZvitSoft, а також опис СПП, наведених вище, якими користується замовник.

Інформація про вказані СПП складена на підставі вимог рішення НКЦПФР від 29.04.2020 №211 «Про внесення змін до Порядку ведення обліку програмних продуктів на фондовому ринку», зареєстроване в Міністерстві юстиції України 17.06.2020 за №538/34821.

Крім того, інформація містить приклади описів реалізації захисту інформації на рівні заявника, інтеграції з іншими програмними продуктами, тощо.

З повагою, Асоціація «УФТ»