ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

28.10.2013

Відбулося засідання Комітету з торгової діяльності.

Шановні колеги!

Повідомляємо, що 23.10.2013 року відбулося планове засідання Комітету з торгової діяльності.

На засіданні було проведено обговорення пропозицій Асоціації «УФТ» щодо внесення Змін до Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з торгівлі цінними паперами, затвердженого Рішенням НКЦПФР №1900 від 25.12.2012 р.

Вищезгадане Рішення набрало чинності 08 лютого 2013 р., окрім пункту 6 глави 2, пунктів 3 та 4 глави 3, пункту 6 глави 4, пункту 4 глави 5, глави 6 розділу II, що набирають чинності з 01 січня 2014 р. та встановлюють нормативні значення показників пруденційних нормативів. Отже, сьогодні торговці цінними паперами надають інформацію щодо розрахунку пруденційних нормативів до НКЦПФР в "апробаційному" режимі, без застосування заходів впливу та необхідності здійснення дій щодо приведення значення пруденційного показника у відповідність із нормативом (у разі його недотримання).

Планом роботи Комітету з питань моніторингу, пруденційного й консолідованого нагляду та інформаційної політики на 2013 рік передбачено схвалення проекту рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Положення щодо пруденційних нормативів  професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з торгівлі цінними паперами», тому, наразі, Асоціація «УФТ» приймає участь у роботі над проектом цих Змін.

 За результатами розгляду та обговорення Комітетом з торгової діяльності було схвалено пропозиції Асоціації "УФТ" щодо внесення Змін до Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з торгівлі цінними паперами, затвердженого Рішенням НКЦПФР №1900 від 25.12.2012 р.