ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту


Спільна заява саморегулівних організацій на фондовому ринку України

Керуючись завданнями та правами саморегулівної організації професійних учасників фондового ринку (надалі – СРО), ряд саморегулівних організацій виступили із спільною ініціативою щодо консолідації.
Відповідно до Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» в Україні має бути створена єдина СРО для торговців цінними паперами. Наразі вітчизняний фондовий ринок ще не визначився із СРО, яке б відповідало всім побажанням торговців цінними паперами щодо:
  • значної кількості членів та якості саморегулівних процедур;
  • активності в забезпеченні захисту інтересів членів;
  • адекватності та своєчасності прийняття потрібних ринку рішень.
Консолідація СРО повинна стати першим кроком до демократичної, прийнятної для членів СРО та ринку в цілому, взаємовигідної співпраці.
Метою створюваного консолідованого СРО є:
  • забезпечення високого професійного рівня провадження діяльності учасників на ринку;
  • захист прав та законних інтересів членів СРО, професійних учасників ринку цінних паперів;
  • посилення дієвості саморегулювання на фондовому ринку шляхом розширення повноважень та функцій саморегулівної організації.
Головним чинником важливості СРО для його членів є активний захист їх інтересів шляхом нормативних ініціатив, що спрямовані на забезпечення стабільного розвитку та модернізації інфраструктури вітчизняного фондового ринку, надання конкурентних переваг за рахунок автоматизації діяльності, представництва членів у відносинах з органами державної влади.
Впевнені, що в членів СРО, що консолідуються, достатньо творчої наснаги, аби спільними зусиллями завоювати для себе лідируючі позиції на національному фондовому ринку.
Запрошуємо всіх торговців цінними паперами України об’єднатися разом з нами з метою створення єдиної, дієвої, значимої та впливової саморегулівної організації торговців цінними паперами в Україні.
Вважаємо, що об’єднавшись, ми даємо собі шанс на створення в Україні саморегулівної організації за світовими стандартами, що може стати в подальшому інструментом впливу на розвиток фондового ринку країни, приближення до міжнародних стандартів функціонування тощо.
Разом ми здатні домогтися значно більшого, аніж будь-які адміністративні дії.
Голова правління ЗАТ "Українська фондова біржа"                           В.В.Оскольський
Президент Асоціації "Регіональний Фондовий Союз»                        С.М. Антонов
Голова Правління сектора СРО
ВАТ "Київська міжнародна фондова біржа"                                        С.В. Мелесик


26.02.2009 13:41:00