ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

17.11.2014

21 листопада 2014 р. відбудеться засідання Комітету з торгової діяльності Асоціації "УФТ"

Шановні колеги!

Повідомляємо, що 21 листопада 2014 року відбудеться засідання Комітету з торгової діяльності Асоціації "УФТ".
На засіданні планується обговорити проблемні питання торговців цінними паперами, що виникають при дотриманні показників продуктивності відповідно до "Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами", що затверджене  Рішенням НКЦПФР №1900 від 25.12.2012 року.

З набуттям чинності у 2013 році Закону України "Про депозитарну систему України", що змінив механізм здійснення операцій з цінними паперами, торговці цінними паперами, укладаючи договори/контракти від свого імені, за рахунок та в інтересах клієнта за принципом «поставка проти оплати», що передбачають виконання сторонами такого договору своїх зобов'язань у майбутньому, зіштовхнулись з проблемою невиконання (перевищення) нормативних значень для показників продуктивності.

Асоціація "УФТ" вже зверталась з цього питання до НКЦПФР та РЦ та отримала відповіді цих організацій, з якими можна ознайомитись за посиланнями:
 http://aust.com.ua/News.aspx#news1493
 http://aust.com.ua/News.aspx#news1536
 http://aust.com.ua/News.aspx#news1537

Оскільки у грудні 2014 р. НКЦПФР планує розглядати питання внесення змін до нормативно-правових актів НКЦПФР з пруденційного нагляду, а Асоціація "УФТ" має намір прийняти участь у їх підготовці, 21 листопада 2014 р. на засідання Комітету з торгової діяльності планується розглянути матеріали з цього питання та визначити позицію Комітету.