ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

15.04.2019

НКЦПФР на запит АУФТ повідомила, що торговці та біржі, керуючись Законом України, можуть не публікувати у друкованому виданні аудиторський висновок та річну фінзвітність

Шановні члени Асоціації «УФТ»!

Повідомляємо, що 15 квітня 2019 року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) надала відповідь на запит Асоціації «УФТ» щодо порядку, строків оприлюднення річної фінансової звітності професійними учасниками фондового ринку (торговцями цінними паперами та організаторами торгівлі) відповідно до вимог Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16 липня 1999 року № 996-XIV та Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку.

Нагадаємо, що Асоціація «УФТ» зверталась до НКЦПФР з проханням надати офіційне роз’яснення з зазначених нижче питань ще на початку березня http://www.aust.com.ua/NewsView.aspx?news=4503:

1. Якими нормами, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» № 996-XIV або підзаконними нормативно-правовими актами - Ліцензійними умовами провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльності з торгівлі цінними паперами, Ліцензійними умовами провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльності з організації торгівлі цінними паперами, повинні керуватись торговці цінними паперами та організатори торгівлі в частині строків та порядку оприлюднення річної фінансової звітності та річної консолідованої фінансової звітності?

2. Строків приведення у відповідність Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльності з торгівлі цінними паперами та Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльності з організації торгівлі цінними паперами до вимог Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»  № 996-XIV в частині оприлюднення річної фінансової звітності та річної консолідованої фінансової звітності.

На запит АУФТ НКЦПФР надала наступні відповіді:

1. Ліцензіат, який провадить професійну діяльність на фондовому ринку (ринку цінних паперів) – діяльність з торгівлі цінними паперами та/або професійну діяльність на фондовому ринку (ринку цінних паперів) – діяльність з організації торгівлі, при оприлюдненні річної фінансової звітності разом з аудиторським висновком має дотримуватись вимог Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» № 996-XIV та інших нормативно-правових актів в частині, що не суперечать вимогам зазначеного вище Закону;

2. НКЦПФР були розроблені проекти змін до Ліцензійних умов  провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльності з торгівлі цінними паперами та Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльності з організації торгівлі цінними паперами, що враховують положення Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» № 996-XIV, проте ці проекти все ще перебувають на стадії погодження із заінтересованими органами.

Ознайомитись з повним текстом відповіді НКЦПФР можна за посиланням.

Також нагадуємо, що відповідно до норм Положення про об'єднання професійних учасників фондового ринку, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 27 грудня 2012 р. №1925, відповіді на запити СРО до державних органів можуть враховуватись всіма членами СРО при провадженні професійної діяльності на фондовому ринку.

З повагою, Асоціація «УФТ».


Останні новини
16.07.2019 р.
15.07.2019 р.
05.07.2019 р.
03.07.2019 р.
27.06.2019 р.
27.06.2019 р.
27.06.2019 р.
26.06.2019 р.
24.06.2019 р.
24.06.2019 р.